Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

plastik bagażnika i zaślepka zamka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • plastik bagażnika i zaślepka zamka

    nie no z klemami jest ok. Silnik kręci ale nie odpala.. Mechanik od razu powiedział że może być to coś z immo bo nawet do kompa nie może się podłączyć

  • #2
    plastik bagażnika i zaślepka zamka

    witam
    poszukuję plastika bagażnika dla O1 z 2010 (tour kombi) oraz zaślepki zamka bagażnika (ta nieruchoma, znajdujaca sie na listwie, a nie klapie - nie wiem jak to nazwac :P). przeszukałem neta, ale nie umiałem znaleźć ani jednego, ani drugiego... i przy okazji takie pytanie: radio odbiera jedna stacje i to niezbyt dobrze, a reszty prawie wcale, na każdej duże szumy. gdy podejdę do anteny trochę lepiej. co to może być?
    z góry dzięki za odpowiedź!

    Komentarz


    • #3
      Rocznik 2010 OI? Jeśli rzeczywiście masz OI, a tylko rocznik źle wpisałeś, to czy chodzi o plastikową obudowę klapy? Czy o plastikowy próg?

      Tu coś znajdziesz:
      Link
      mam nadzieje, że pomogłem

      Komentarz


      • #4
        co do anteny, z reguly to padniety wzmacniacz anteny, o ile masz ori to w stopce anteny jest wzmacniacz od wilgoci szlag go trafia i takie sa efekty. Niedawno wymienialem antene ze wzmacniaczem. Antene najlepiej zakupic ori choc cena powala wiec trzeba szukac na allegro, ale tam duzo podrobek chodzi wiec tez nie pierwsza lepsza. U mnie antena ma wtyczke RAKU 2 a zasilanie jest poprowadzone w kablu antenowym, wiec wszelkie anteny z dodatkowym kablem odpadaja o ile masz instalacje nie grzebana i skodowskie radio!!!
        Ja kupowalem taka Link
        tylko jak wspomnialem jest masa podrobek, nawet nie mam 100% pewnosci czy ta jest oryginalna. U mnie otwor jest kwadratowy taki tez powinienes miec.
        Zeby antene wymienic trzeba sciagnac plastiki z slupkow w bagazniku i ten gorny , ja sciagnalem rowniez te przy pasach z tylu po sie podsufitka zalamywala gdy pod nia grzebalem

        [ Dodano: Sro 08 Sty, 14 18:57 ]
        szukasz tego Link ?! czy piszac plastik masz na mysli to przekreslone Link tylko jasna czy ciemna? zaslepke gdzies widzialem, ale nie wiem czy nie latwiej znalezc razem z listwa.
        Link
        Link

        jesli o to chodzi...

        Komentarz


        • #5
          dzięki wielkie panowie.
          golas27 - dokładnie o tą przekreśloną i jasną!! (chyba ciężko będzie znaleźć).
          no i chyba trzeba będzie listwę kupić, bo nie mam czasu zbytnio jeździć po złomach. a swoją drogą, czy taką zaślepkę często się wyciąga? bo myślałem, żeby ją przykleić kropelką (bo mam ją, tylko urwane zaczepy).

          ps octavia tour dokładnie z 2010. ;p

          Komentarz


          • #6
            czarezz, ale ona jest ruchoma jak zamykasz klape to wchodzi tam przeciez zamek i ja otwiera wiec nie moze byc na sztywno, chyba zesmy sie nie dogadali.
            ps.co do anteny to najpierw sprawdz radio podaje na wzmacniacz bo szkoda kupowac anteny jak nie ma pewnosci, tym bardziej ze auto nie stare.

            [ Dodano: Czw 09 Sty, 14 13:16 ]
            hej jest i zaslepka Zaślepka nakładki środkowej pasa tył, zamka bagaznika Skoda Octavia I Combi -oryginał - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
            ale teraz widze ze jest jakby jej druga czesc w listwie, o tamta czesc Ci chodzi tak, ona faktycznie chyba jest nie ruchoma teraz nie pamietam, wiec moze faktycznie klej.

            [ Dodano: Czw 09 Sty, 14 16:57 ]
            ogladnalem u siebie i wlasciwie to chyba ona przydaje sie w przypadku zatrzasniecia klapy, wtedy chyba jest po jej zdjeciu dostep do zamka, ale przeciez jakbys chwycil to punktowo w 2 lub 3 miejscach klejem to od biedy oderwiesz tez.

            Komentarz


            • #7
              hej, dzieki wielkie! o to chodziło. 3zł

              a co do tej tapicerki, to jednak ciemna, pomyliłem się.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X